Архитектурная Мастерская МЕТРОПОЛИС

Russian (CIS)
10-поверховий житловий будинок з приміщеннями громадського призначення  в мікрорайоні Сихів в м. Львові10-поверховий житловий будинок з приміщеннями громадського призначення в мікрорайоні Сихів в м. Львові (15)
Клініка стоматології  «Симбіотика» (SYMBIOTYKA)  на першому поверсі багатоквартироного будинку на СиховіКлініка стоматології «Симбіотика» (SYMBIOTYKA) на першому поверсі багатоквартироного будинку на Сихові (8)
Реконструкція з прибудовою і надбудовою будівлі літери Реконструкція з прибудовою і надбудовою будівлі літери "3-З" підбагатоповерховий багатоквартирний житловий будинок на вул.Мечнікова, 16а в м.Львові (7)
9-ти поверховий житловий будинок з приміщеннями громадського призначення в мікрорайоні Рясне в м. Львові9-ти поверховий житловий будинок з приміщеннями громадського призначення в мікрорайоні Рясне в м. Львові (5)
24-поверховий житловий будинок на перетині вул. Березняківської і пр. П.Тичини в м. Києві.24-поверховий житловий будинок на перетині вул. Березняківської і пр. П.Тичини в м. Києві. (7)
Комплекс торгівлі и громадського харчування на вул. Володимира Великого в м. ЛьвовіКомплекс торгівлі и громадського харчування на вул. Володимира Великого в м. Львові (3)
9-поверховий житловий будинок з підземним паркінгом, з приміщеннями громадського призначення на вул. Сахарова в м. Львові9-поверховий житловий будинок з підземним паркінгом, з приміщеннями громадського призначення на вул. Сахарова в м. Львові (9)
База відпочинку в с.Нижня Рожанка Сколівського р-ну Львівської обл.База відпочинку в с.Нижня Рожанка Сколівського р-ну Львівської обл. (10)
Адміністративний будинок на вул. Стороженка в м. ЛьвовіАдміністративний будинок на вул. Стороженка в м. Львові (5)
Офісний комплекс фірм «Компанія «БК» і «Техніка для бізнесу» на вул. Шептицьких в м. ЛьвовіОфісний комплекс фірм «Компанія «БК» і «Техніка для бізнесу» на вул. Шептицьких в м. Львові (5)
Перукарня в рівні першого поверху на  вул. Менцинського в м. ЛьвовіПерукарня в рівні першого поверху на вул. Менцинського в м. Львові (4)
Інтер’єриІнтер’єри 
4 – 9 –поверховий житлово-офісний комплекс на вул. Головацького в м. Львові4 – 9 –поверховий житлово-офісний комплекс на вул. Головацького в м. Львові (8)
Реконструкція та добудова стоматологічної клініки Тивонюка О.Я. на вул. Св. Володимира, 5 (А-1) в м. Нововолинську Волинської області.Реконструкція та добудова стоматологічної клініки Тивонюка О.Я. на вул. Св. Володимира, 5 (А-1) в м. Нововолинську Волинської області. (7)
 
НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ: Головна Галерея робіт

colme