Архитектурная Мастерская МЕТРОПОЛИС

Russian (CIS)

Наші послуги

компьютерное проектированиеНапрям нашої діяльності – проектування житлових і громадських будівель і споруд починаючи від концепції майбутнього об'єкту до його реалізації (здачі в експлуатацію).

Враховуючи побажання замовника, фахівці нашої майстерні пропонують обґрунтовані проектні рішення, які дозволяють нашим клієнтам своєчасно зняти серію різних питань, що виникають під час нового будівництва чи реконструкції.

На першому етапі співробітництва з замовником, допочатку проектування, особливу увагу ми звертаємо на детальне вивчення і розуміння концептуальних завдань, які покликаний вирішити майбутній проект, зокрема:

  • Бачення замовником принципових або бажаних відмінних особливостейоб'єкту. Напрям спільної роботи керівника проектної групи і замовника – з'ясувати, які риси предмету проектування повинні відповідати вже реалізованим об'єктам і що повинно відрізняти даний об'єкт від загальновідомих і служити неодмінним атрибутом його новизни.
  • Всесторонній аналіз і оцінка фізичних і економічних умов будівництва, вироблення найбільш доцільної і вигідної для замовника концепції проектування.
  • Пропозиція замовникові декількох схематичних вирішень поставлених завдань, вибір найбільш вдалого з них для розробки проектної документації.

На наступних етапах розробляється проектна документація в термінах, стадіях і цінах, що заздалегідь обговорюються із замовником.

Розробка проектної документації по стадіях надає можливість корегування проектних рішень на початку кожної наступної стадії, що  дозволяє уникнути помилок в ході реалізації проекту.

Наші архітектори постійно працюють над вивченням історичної спадщини і останніх тенденцій в світовій архітектурі, сучасних будівельних технологій, тому ми можемо максимально реалізувати в проекті побажання замовника щодо зовнішнього вигляду будинку чи споруди.

Наші інженери, завдяки своєму досвіду практичної роботи і постійному підвищенню рівня кваліфікації, здатні вирішити складні інженерні завдання, в т.ч. раніше не реалізовані в нашій країні.

Наша команда

Владимир МалышВолодимир Малиш
Директор, головний архітектор
Виктория ЦигельнаяВікторія Цигельна
Головний інженер
kozubВіктор Козубський
Головний констуктор
olenОлена Ляшкевич
Керівник проектного відділу, головний архітектор проектів
Людмила МастылоЛюдмила Мастило
Керівник групи інженерів-сантехніків
Ольга ИльницкаяОльга Ільницька
Керівник групи інженерів-електротехніків

Новини

Будівництво жилого будинку в Лисиничах

22.10.2018 |
В с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області розпочато будівництво житлового будинку з...
Будівництво кварталу на вул. Тракт Глинянський

29.08.2018 |
Розпочато будівництво 6-секційного багатоквартирного житлового будинку, офісного центру та обслуговуючої їх трансформаторної...
Введена в експлуатацію стоматологічна клініка "Симбіотика"

29.01.2018 |
Клініка стоматології «Симбіотика» (SYMBIOTYKA) запроектована в 2016 році і введена в...
Будівництво на вул. Стрийській

26.01.2017 |
Триває проектування та розпочато будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими...
Житловий квартал в спальному районі Львова

16.11.2014 |
Здана у експлуатацію V черга житлового комплексу по вул. Червоної Калини, 58...

Об'єкт в роботі

syh6.jpg
НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ: Головна Про нас Послуги

colme