Архитектурная Мастерская МЕТРОПОЛИС

Russian (CIS)
Архітектурні ресурси
Посилання

Інтернет-посилання для архітекторів та тих, хто цікавиться сучасним станом цієї галузі.

Ви можете додати своє тематичне посилання, якщо зареєструєтесь на сайті.

Показати # 
# Веб-Посилання
1   Link   Прітцкерівський комітет
Прітцкерівська премія — нагорода, що присуджується щорічно за досягнення в області архітектури. Премія широко відома в світі і вважається аналогом Нобелівської премії. Нобелівська премія з архітектури не вручається, що спонукало сім'ю Прітцкер (власники мережі готелів Hyatt по всьому світу) в 1979 році заснувати власну архітектурну премію. Розмір премії, крім «нобелівського статусу» 100 тисяч доларів США лауреатові.
2   Link   Всесвітній архітектурний фестиваль
22 по 24 жовтня 2008р. в Барселоні пройшов перший Всесвітній архітектурний фестиваль, що зібрав більше п'ятисот проектів зі всієї планети. Свої досягнення в області архітектури, а також реконструкції пам'яток архітектури і створення енергозберігаючих конструкцій продемонстрували близько 30 держав. А авторитетне жюрі за підсумками цього огляду назвало «Міжнародну будівлю року».
Щорічно організатори планують збирати під одним дахом всі найцікавіші проекти, що з'явилися на планеті. Всеосяжність архітектурної практики гарантують 17 розділів, що умістили в собі всі основні типології будівель, від самих різних цивільних споруд до культових.
НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ: Головна Споріднені ресурси

colme